Edgars Upītis: Ar savu darbu veicināšu novada attīstību

Vēlēšanas Burtnieku novadā

EDGARS UPĪTIS, SIA “EGU BŪVE” valdes priekšsēdētājs:

“Partija “Valmierai un Vidzemei” ir sevi pierādījusi darbos, un rezultāts ir acīm redzams Valmieras pilsētā – tā attīstās un aug straujiem soļiem. Mana motivācija ir būt aktīvam novadniekam un uzņēmējam, dot savu pienesumu un redzējumu. Vēlos, lai Burtnieku novada iedzīvotājiem būtu gandarījums un lepnums dzīvot Burtnieku novadā.

Man nav pieņemama biežā vadības maiņa pašvaldībā, jo tādā darba stilā izpildvara nevar pilnvērtīgi veikt savu darbu novada attīstības labā, un tas mani neapmierina. Vēlos ar savu darbošanos veicināt novada attīstību, infrastruktūras sakārtošanu, palīdzēt celt iedzīvotāju dzīves līmeni.

Man ir trīs augstākās izglītības transportbūvē – ceļu nozarē. Esmu strādājis ceļu un tiltu būvniecībā, jau deviņus gadus vadu savu uzņēmumu ceļu būvniecības nozarē. Ar savām zināšanām un pieredzi par ceļu infrastruktūru, to plānošanu, attīstību un kvalitāti varu dot pienesumu Burtnieku novadam. Kā uzņēmums, esam strādājuši ārpus Latvijas teritorijas – Francijā ieguvuši jaunas zināšanas un pieredzi. Esmu ļoti daudz ceļojis un redzējis, kā citās valstīs tiek attīstīti dzīvojamie rajoni, rūpnieciskās teritorijas, infrastruktūra, skvēri, pilsētvide. Līdz ar to novadā lielu uzmanību pievērsīšu tieši ceļu uzturēšanai, attīstībai, to plānveida atjaunošanai. Atjaunojot prioritāros ceļus un veicot ceļa kvalitāti vietējas nozīmes ceļiem, ir iespējama novada attīstība, uzņēmējdarbības veicināšana, iedzīvotāju skaita palielināšana. Tāpat man ir ļoti svarīga pašvaldības spēja piesaistīt Eiropas Savienības līdzekļus novada attīstībai – publiski pieejamām vietām, iedzīvotāju labklājības līmeņa celšanai, uzņēmējdarbības vides attīstībai.

Mans dzīves moto ir padarīt šodienu labāku par vakardienu. Labāku rītdienu ir pelnījis arī novads, kurā esmu audzis, dzīvojis un šobrīd strādāju.”