Pārvēlēta partijas valde

2020.gada 2.martā Valmieras Kultūras centrā norisinājās partijas “Valmierai un Vidzemei” kopsapulce, kurā tika ievēlēts partijas valdes priekšsēdētājs, kā arī notika partijas valdes vēlēšanas.
Par partijas valdes priekšsēdētāju ievēlēts līdzšinējais priekšsēdētājs Jānis Baiks. Savukārt partijas valdē darbosies: Antra Kupriša, SIA “Vidzemes slimnīca” galvenā māsa, Jānis Skrastiņš, VUGD Vidzemes reģiona brigādes komandieris, Guntars Štrombergs, Burtnieku novada deputāts, Andris Klepers, Vidzemes Augstskolas asociētais profesors, Sociālo, ekonomisko un humanitāro pētījumu institūta pētnieks, Andrejs Gluhovs, Valmieras 2.vidusskolas direktors, Ričards Gailums, Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks, Toms Upners, Valmieras Kultūras centra direktors, un Iluta Urbanoviča, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parka Atpūtas kompleksa vadītāja.
Tāpat kopsapulcē tika ievēlēta Revīzijas komisija un Ētikas komisija, kā arī apstiprināts pārskats par 2019.gadu un pārrunāti vēl citi jautājumi.