Ainars Liepa: Jāveic lielākās novada bagātības – Burtnieka ezera – atveseļošana

Vēlēšanas Burtnieku novadā

AINARS LIEPA, SIA “EMPOWER” būvniecības tāmju inženieris un būvdarbu vadītājs:

“Par notiekošo Burtnieku novadā jautājumu ir daudz, bet atbilžu nav. Mani neapmierina atruna, ka no malas viss šķiet vienkārši, tāpēc negribu stāvēt malā, bet dot savas zināšanas un darba pieredzi novada attīstībai. Esmu dzimis Cēsīs, bet kopš 1991.gada esmu saistīts ar Burtnieku novadu. 2009.gadā ar ģimeni – sievu un abām meitām – piedalījāmies Olimpiešu parka atklāšanā, un esam tā atbalstītāju pulkā joprojām. Kopš 2009.gada kopā ar entuziastu grupu organizēju līdaku sezonas atklāšanas sacensības spiningošanā – NOREL ceļojošā kausa izcīņu Burtnieka ezerā. Esmu lepns, ka dzīvoju tik skaistā vietā!

Liela daļa Burtnieku novada iedzīvotāju strādā Valmierā. Mūsu novads un Valmiera ir saistīti ik uz soļa. Ir patīkami apzināties, ka mūsu kaimiņos ir visvairāk nosiltināto daudzdzīvokļu māju, zems bezdarba līmenis un sakārtota infrastruktūra. Valmierā notiekošās pozitīvās pārmaiņas ir nepieciešamas arī Burtnieku novada pagastos.

Pirmkārt, ir jāuzlabo Burtnieku novada pašvaldības tēls, pierādot, ka to vada prasmīgi un tālredzīgi saimnieki. Otrkārt, jāveic lielākās novada bagātības – Burtnieka ezera – atveseļošana, jārisina ūdens līmeņa problēmas, kas veicina aizaugšanu, jāveic nevērtīgo zivju daudzuma regulēšana, jāpilnveido licencēšana. Treškārt, jāveic efektīvs, racionāls un pamatots novada finanšu resursu izlietojums, jāveic rūpīga būvniecības iepirkumu sagatavošana un analīze.

Es esmu pārliecināts, ka pēc pieciem, desmit gadiem Burtnieku novadā varēsim lepoties ar sakārtotiem pagastu centriem, nosiltinātām daudzdzīvokļu mājām, sakārtotiem inženiertehniskajiem tīkliem un labu tā apkalpošanas servisu, kā arī sakārtotu ceļu infrastruktūru un “veselu” Burtnieka ezeru.

Man ir liels gods un gandarījums pārstāvēt partiju “Valmierai un Vidzemei” 2017.gada 3.jūnija vēlēšanās, zinot, ka tas ir pozitīvs un ietekmīgs spēks.”