Par godīgu uzvaru!

Cienījamie valmierieši!

2017.gada 3.jūnijā notiks pašvaldību vēlēšanas. Es pateicos par dāvāto uzticību man un “Valmierai un Vidzemei” komandai vairāku gadu garumā. Godprātīgi un pēc labākās sirdsapziņas esam pieņēmuši lēmumus un strādājuši, lai jūs varētu lepoties ar savu pilsētu, dzīvot un veidot ģimeni sakārtotā vidē, izglītoties, strādāt un attīstīt uzņēmējdarbību.

Ir skumji, ka pirmo reizi vēlēšanu cīņa Valmierā nenorit godīgi. Tiek izmantoti melīgi, sagrozīti fakti, radīti izdomājumi un klaji maldināti valmierieši par norisēm pilsētā. Tas liecina, ka anonīmajiem aģitētājiem nav drosmes atklāt savu vārdu, nav zināšanu, faktu un priekšlikumu pilsētas attīstībai. Šādi rīkojas gļēvi cilvēki.

Pilsētas pārvaldībā vienmēr esam ievērojuši stingru budžeta disciplīnu un mērķtiecīgi strādājuši, lai piesaistītu papildu valsts un Eiropas Savienības finansējumu valmieriešiem, Valmierai un Vidzemei svarīgu darbu īstenošanai.

Mēs esam rūpējušies gan par senioriem, gan jaunajām ģimenēm, cenšoties ņemt vērā katra valmierieša vajadzības. To apliecina arī iedzīvotāju aptauja – ar dzīvi Valmierā ir apmierināti 94,5% aptaujāto.

Es ticu, ka valmierieši arī turpmāk vēlas dzīvot pilsētā, kas aug un attīstās, kura ir veiksmīgs paraugs citiem. Manai komandai ir pilsētas attīstības redzējums, nepieciešamā pieredze un zināšanas, lai katrs pilsētas iedzīvotājs justu to pozitīvo efektu, ko rada rūpīgi izsvērti lēmumi.

Valmiera ir Latvijas veiksmes stāsts, tāpēc stāvēsim pāri skauģu un nelabvēļu intrigām. Valmieriešiem vienmēr ir bijusi un būs pieejama informācija par norisēm pilsētā un iespēja brīvi runāt ar savu mēru. Jautājiet un izziniet!

Aicinu izdarīt izvēli PAR! Par pilsētas izaugsmi ilgtermiņā!

Jānis Baiks,

“Valmierai un Vidzemei” valdes priekšsēdētājs