Iepazīsties – Rihards Šmits!

Iepazīstinām ar partijas biedriem!

Rihards Šmits

Schneider Electric, Servisa un Projektu Nodaļas vadītājs Baltijas valstīs, kā arī Baltijas Ilgtspējības Iniciatīvu Līderis.

Hobiji:

Esam ļoti aktīva Ģimene, ceļojam, kāpjam klintīs un ledus klātos ūdens kritumos un dievinām neskarto dabu. Tāpat es aizraujos ar motosportu un sniega dēļa izbraucieniem ārpus trasēm.

Kāpēc esi partijas Valmierai un Vidzemei biedrs: 

Pirmkārt, sirdī vienmēr esmu bijis Valmieras puika! 🙂 Otrkārt, “Valmierai un Vidzemei” ir novada partija, kuras mērķi un vīzijas cieši sakrīt ar manu personīgo.

Pēc vairāku gadu prombūtnes, atgriežoties savā dzimtajā pilsētā, sapratu, ka gribu būt daļa no aktīvās novadnieku kopienas,  iesaistoties projektos, daloties pieredzē un pieliekot pūles lai šo Valmieras novada Izaugsmes un labklājības vīziju sajustu ikviens novada iedzīvotājs.

Kādas ir 2 lietas, kas patīk Valmieras novadā, ar ko lepojies:

Viennozīmīgi tā ir straujā Novada attīstība un spēja piesaistīt Investīcijas. Šis ir viens no galvenajiem novada attīstības stūrakmeņiem. Valmieras novads ir kļuvis saistošs jauniem uzņēmumiem, ko apliecina vairāku būtisku attīstības un infrastruktūras projektu realizācija. Tāpat, pats būdams sportisks, ļoti lepojos ar novadnieku sasniegumiem sportā, kas ne reizi vien ir atbalsojušies arī starptautiskā mērogā un nes Valmieras vārdu globālā mērogā.

Ierosinājumi/ieteikumi dzīves uzlabošanai Valmieras novadā:

1) Viena no galvenajām šī brīža prioritātēm ir dzīvojamā fonda palielināšana, jo ar šo problēmu esmu saskāries personīgi. Dzīvojamā fonda palielināšana ir būtiska ne tikai pilsētas un novada turpmākai attīstībai, bet arī dzīvojamās platības cenu līmeņa līdzsvaram.

2) Personīgā ambīcija ir Valmierā attīstīt kāpšanas sportu, kas man personīgi ir ļoti tuvs. Tā kā kāpšanas sports ir iekļauts Olimpiskajās spēlēs, tad mana vīzija ir Valmieru padarīt jauno talantu šūpuli šajā sporta veidā, papildus tam veicinot veselīgu dzīvesveidu, sabiedrības iesaistīšanos, tūristu piesaisti un kopumā veicinot Novada dzīvīgumu un labklājību.

Ja arī Tu vēlies būt viens no partijas biedriem, sazinies ar mums sociālajos tīklos vai mājaslapā www.valmieraiunvidzemei.lv/pievienojies/